Schody a schodiště tvoří v posledních letech velkou část zakázek, které vyrábíme. Specializujeme se na výrobu schodů a schodišť proto, abychom u těchto velkých a složitých truhlářských výrobků docílili a udrželi vysokou profesionalitu provedení i vysokou kvalitu výroby (i případné povrchové úpravy). Že se nám to daří svědčí jednak reference, ale i mnoho zákazníků, kteří se na nás obrací s požadavkem na výrobu schodů a schodišť po doporučení některého z našich zákazníků, kterému již dobře naše schody či schodiště slouží.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Výroba schodů a Schodišť

Materiál

Pro schody a schodiště jsme schopni nabídnout širokou škálu dřevin jako jsou dub, buk, pařený buk, smrk, borovice, jasan, javor, americký ořech aj. Kromě dřevěných schodů a schodišť vyrábíme i schody olepované dřevěným materiálem na beton a železnou konstrukci.

Pokud chcete mít předem představu, jak bude schodiště vypadat, nebo si nevíte rady, jaké by vaše schodiště mělo být, nabízíme návrhy schodů a schodišť zpracované ve specializovaném počítačovém programu. Díky tomu si schody a schodiště prohlédnete ještě před konečným rozhodnutím a my na nich začneme pracovat.

Pokud si chcete udělat představu o tom, kolik by Vás stála výroba schodišťě od naší firmy vyplňte tento formulář a my Vám zašleme kalkulaci ceny výroby schodů dle zadaných informací.

Více fotografií kde naleznete nejen naše schody a schodiště najdete v referencích. Pokud se chcete zeptat na něco, co se týká naší práce, popřípadě zakázek, můžete nás kontaktovat.

Dřevěné schody a schodiště

Při výběru schodů do vašeho domova je důležité pečlivě zvážit všechny aspekty. Samonosné schody a olepované schodiště jsou dvě populární možnosti, které stojí za zvážení.

Samonosné schody se vyznačují elegantním a moderním designem. Jejich konstrukce nevyžaduje žádnou nosnou stěnu, což umožňuje větší flexibilitu při umisťování. Tato varianta je skvělou volbou pro otevřené prostory a dodá vašemu domovu vzdušný a prostorný pocit.

Olepované schodiště je zase volbou pro ty, kteří upřednostňují tradiční a přirozenější vzhled. Dřevěné povrchy dodají vašemu interiéru útulnou atmosféru a pocit domova. Tato možnost je také často cenově dostupnější než samonosné schody.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, kvalitní dřevěné schody a schodiště vnesou do vašeho domova krásu a eleganci po mnoho let.