Richard Kökény

Jmenuji je Richard Kökény a vlastním rodinnou firmu s dlouholetou tradicí. Ve firmě se zabíváme především výrobou a montáží dřevěných schodů na míru, které jsou nejen funkční, ale i estetické. Máme bohaté zkušenosti s výrobou a rádi vám poradíme s výběrem materiálu, designu a provedení schodů. Používáme kvalitní dřevo z českých lesů a dbáme na precizní zpracování. Naše schody jsou odolné, bezpečné a snadno se udržují. Nabízíme širokou škálu stylů a barev, od klasických po moderní. Ať už hledáte schody do domu, bytu, chaty nebo kanceláře, my vám je vyrobíme podle vašich představ. 

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Truhlářství R.K.

Hlavní specializací truhlářské firmy, která se dále zabývá výrobou nábytku a dalších truhlářských výrobků, jsou schody a schodiště. A to jak z masivu, tak i z ostatních materiálů používaných pro truhlářskou výrobu.

Schody a schodiště jsou v poslední době nejfrekventovanějšími zakázkami, které naše truhlářství vyrábí. U těchto větších a na výrobu náročnějších truhlářských výrobků je potřeba docílit a následně udržet vysokou profesionalitu provedení a zároveň kvalitu. Proto se schody a schodiště staly naší hlavní specializací. Reference naší firmy vás přesvědčí, že jsme zárukou kvality pro vaši zakázku. Mnoho zákazníků, kteří se na nás obrací s požadavkem na výrobu schodů a schodišť, přichází díky doporučení některého z našich zákazníků, kterému již naše schody či schodiště slouží. Každému našemu zákazníkovi a jeho výrobku věnujeme největší možnou péči s důrazem na výslednou kvalitu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Mimo schodů a schodišť vyrábíme:

  • nábytek z masivu
  • dřevěné zábradlí
  • pergoly a zastřešení vnějších prostor

 

Dodací lhůty pro všechny naše výrobky jsou 3 až 4 týdny od podepsání smlouvy a upřesnění všech podkladů k výrobě.

Pro naši výrobu používáme výhradně kvalitní a vysušené řezivo. Po dohodě se zákazníkem je možno zakázku vyrobit i z materiálu, který si zákazník dodá sám v případě, že jeho kvalita odpovídá požadavkům podle zadaného truhlářského výrobku. Povrchové úpravy našich truhlářských výrobků provádíme pouze kvalitními a značkovými speciálními oděru vzdornými polyuretanovými laky na dřevo nebo také vodními nebo olejovými nátěry na dřevo, vše dle požadavků zákazníka. Tyto speciální laky se používají převážně na extrémně namáhané povrchy jako například schody, šatní stěny atd.

Naše výrobky na Vaše přání přimoříme do odstínu Vámi požadovaného vzorku nebo již stávajícího interiéru. Veškeré povrchové úpravy lakováním a mořením provádíme v moderní stříkací lakovně.

Kde sídlíme?

Sídlem firmy a výrobních prostor je Valdíkov u Třebíče. Na trhu působíme již více jak 25 let. Za tuto dobu jsme získali velké množství zkušeností, které zúročujeme v naší práci. O naší kvalitně provedené práci hovoří reference od zákazníků z mnoha zemí Střední Evropy. V posledních letech se specializujeme na výrobu dřevěných schodů a schodišť. Odběrateli našich výrobků, schodů, schodišť, ale i dalších truhlářských výrobků jsou zákaznici nejenom z České republiky, ale také ze Slovenska, Rakouska, Německa či Polska.